Aktualności

07.10.2015 08:45

Spotkanie informacyjne w Słupsku: „Fundusze Europejskie krok po kroku - podstawy zarządzania projektami unijnymi”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone podstawom zarządzania projektami i korzystania ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie dedykowane jest w szczególności młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych.

 

W programie spotkania m.in.:

  • Fundusze Europejskie - najważniejsze pojęcia, zagadnienia oraz obszary wsparcia młodzieży;
  • podstawy zarządzania projektami unijnymi - wskazówki jak zrealizować swój pomysł, kształcić się, doskonalić i zdobyć zawód z pomocą Funduszy Europejskich;
  • Fundusze Europejskie w praktyce - Słupski Inkubator Technologiczny, energia odnawialna oraz inne przykłady inwestycji w regionie;
  • źródła informacji o Funduszach Unii Europejskiej.

 

Termin i miejsce spotkania:
Spotkanie odbędzie się w środę 14 października 2015 r. w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku przy ul. Portowej 13B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna, I piętro), w godz. 10:00-13:00.

 

Zgłoszenia:
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: slupsk.pife@pomorskie.eu do dnia 13 października 2015 r. lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: (59) 846 81 15 lub (59) 846 81 14.

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

 

Do pobrania:

1.  Formularz zgłoszeniowy

2.  Program spotkania


Newsletter - biuletyn unijny 2017 UMWP

Zapisz się na newsletter